misus

jaký máte názor na vegetariany a kvuli čemu si myslíte že nejí maso?

Nejlepší odpověď
Damiana

Pokud to není jen póza a móda, je to jejich věc. Někdy to ale bývá nejen přesvědčení, ale i zdravotní důvody. Osobně si ale myslím, že bez masa strava není úplně vyvážená, protože živočišné bǐlkovině se ta rostlinná nikdy vyrovnat nemůže. Mám ráda vegetariánskou kuchyni, často jí vařím i si ji dávám – je to super změna. Ale nemohla být bez masa, protože jsem velký gurmet a roštěná z plemene Angus nebo vynikající vídeňský řízek, poctivý tatarák, ale i kuřátka, rybky (i sýry a vejce!) – to by mi tedy chybělo!

Další odpovědi
redy

No jako masožravec,to dost nechápu ale je to jejich rozhodnutí.
Tak můj názor je…
Asi májí rádi živé zvířátka:)

Drap

Je to v naších spíše jakási moda. Někteří si na vegetariány jen hrají. Taky je pravdou, že většina dnešních lidí je odloučena od reality života, kdy dříve na vesnicích a částečně i ve městech, bylo všeobecně znáo a zažito, že se zvířata jako potrava chovají a také zabíjejí pro maso. Vedlejším jejich produktem je hnojivo, které podporuje růst stravy právě pro ty vegetariány.
Dalším faktem je, že po delší době vegetariánství nevypadá nikdo z těch lidí příliš zdravě, jak by se na pravé slovanské typy sluušelo.

tom004

Nevím co je k tomu vede,ale pokud mi nevnucují své důvody,nevadí mi.

vaiko

Po shlídnutí tohoto videa jsem změnil názor na vegetariány ale i vegany sám jsem díky tomuto videu omezil veškeré živočišné produkty včetně masa (rád by mě zajímal poté tvůj názor jestli tě to změnilo nebo ne)

http://www.you­tube.com/watch?v=zMuJ-bDs30M

Tw!st

Moje sestřenice je vegetariánka a můj názor je, že se má jíst všechno co je k jídlu ale s mírou protože i maso má nějaké vitamíny co zelenina atd. nemá a když se masa nebude nějak přejídat tak jí to vůbec neuškodí, naopak. takže podle mě jsou vegetariáni s prominutím blbci

venkovan

Vůdce „tisícileté říše“ byl taky vegetarián. Takže někomu ta zelenina vymyje mozek, stejně tak zas jinému bifteky.
Důvod – máme rádi zvířata je falešný soucit. No a nepamatuji vegetariána, který by vydržel s masožravcem respektive všežravcem stejně dlouho těžce fyzicky pracovat. Ale zas v kanceláři jsou na tom lépe – ta kapusta jim k životu u PC stačí.

plchajda.

ja vam to řeknu jsem vegetarián ze dvou důvodů mám ráda zvířata a nesnecu pohled na zvířátka která chtějí žít a vy je prostě sníte a druhý je že prostě mi to maso nechutná je to zakrvácenej hnus blééé.