Avatar uživatele
misus

jaký máte názor na vegetariany a kvuli čemu si myslíte že nejí maso?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10 před 4352 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Pokud to není jen póza a móda, je to jejich věc. Někdy to ale bývá nejen přesvědčení, ale i zdravotní důvody. Osobně si ale myslím, že bez masa strava není úplně vyvážená, protože živočišné bǐlkovině se ta rostlinná nikdy vyrovnat nemůže. Mám ráda vegetariánskou kuchyni, často jí vařím i si ji dávám – je to super změna. Ale nemohla být bez masa, protože jsem velký gurmet a roštěná z plemene Angus nebo vynikající vídeňský řízek, poctivý tatarák, ale i kuřátka, rybky (i sýry a vejce!) – to by mi tedy chybělo!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

No jako masožravec,to dost nechápu ale je to jejich rozhodnutí.
Tak můj názor je…
Asi májí rádi živé zvířátka:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je to v naších spíše jakási moda. Někteří si na vegetariány jen hrají. Taky je pravdou, že většina dnešních lidí je odloučena od reality života, kdy dříve na vesnicích a částečně i ve městech, bylo všeobecně znáo a zažito, že se zvířata jako potrava chovají a také zabíjejí pro maso. Vedlejším jejich produktem je hnojivo, které podporuje růst stravy právě pro ty vegetariány.
Dalším faktem je, že po delší době vegetariánství nevypadá nikdo z těch lidí příliš zdravě, jak by se na pravé slovanské typy sluušelo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Nevím co je k tomu vede,ale pokud mi nevnucují své důvody,nevadí mi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vaiko

Po shlídnutí tohoto videa jsem změnil názor na vegetariány ale i vegany sám jsem díky tomuto videu omezil veškeré živočišné produkty včetně masa (rád by mě zajímal poté tvůj názor jestli tě to změnilo nebo ne)

http://www.you­tube.com/watch?v=zMuJ-bDs30M

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Moje sestřenice je vegetariánka a můj názor je, že se má jíst všechno co je k jídlu ale s mírou protože i maso má nějaké vitamíny co zelenina atd. nemá a když se masa nebude nějak přejídat tak jí to vůbec neuškodí, naopak. takže podle mě jsou vegetariáni s prominutím blbci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vůdce „tisícileté říše“ byl taky vegetarián. Takže někomu ta zelenina vymyje mozek, stejně tak zas jinému bifteky.
Důvod – máme rádi zvířata je falešný soucit. No a nepamatuji vegetariána, který by vydržel s masožravcem respektive všežravcem stejně dlouho těžce fyzicky pracovat. Ale zas v kanceláři jsou na tom lépe – ta kapusta jim k životu u PC stačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plchajda.

ja vam to řeknu jsem vegetarián ze dvou důvodů mám ráda zvířata a nesnecu pohled na zvířátka která chtějí žít a vy je prostě sníte a druhý je že prostě mi to maso nechutná je to zakrvácenej hnus blééé.

před 3138 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek