Makik

Jaký máte názor na vegetariánství?

Nejlepší odpověď
Drap

Vegetariánství neschvaluji.

Člověk je od přírody všežravec. Proč by tedy měl být vegetarián ?

Další odpovědi
gecco

Co to je?!

Kdo si chce kazit zdraví nějakými výstřelky, ať si je kazí – dobře mu tak…
😉
Vegetariánství neschvaluju v případě, že tak jsou ´živeny´ děti a pubescenti (do ukončení fyzického vývoje) a gravidní ženy – protože pak je vliv na zdraví daného jednice rychlý a výrazný.

brillant

Vegetariánství neschvaluji.

NelieM

Vegetariánství schvaluji, ale maso jím.

Agneta

Vegetariánství schvaluji, ale maso jím.

Jsem prakticky vegetariánka, protože červeného masa(vepřové a hovězí) sním za rok moc málo a ostatní maso(ryba, drůbež…) se počítá jako vegetariánská strava:D

jáára

Jsem vegetarián/ka

Pepa25

Vegetariánství neschvaluji.

da ny

Vegetariánství neschvaluji.

Turkiš

Jsem vegetarián/ka

Reezo

Co to je?!

Ať si každý jí a pije co je mu libo. Já osobně si myslím, že maso je nepostradatelný.

Lamalam

Hloupá anketa, co takhle přidat ještě možnost „vegetariánství je mi lhostejné, nemám vyhraněný názor“.