tomas1541

Jaký máte názor na uprchlíky do EU ?

Jaký máte názor na uprchlíky do EU ? Já osobně si myslím ,že by tu neměli co dělat.Jak hovořila bohyně „Jednou lidstvo vyhladí žlutá rasa“

Nejlepší odpověď
briketka10

je to verbež, když znásilnili malou holku v Itálii,
živí se sběrem kovů a kradou, jako cikáni jsou
horší než oni : /
Doplňuji:
podobná otázka zde :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-se-stalo-kdyby-cesko-odmitlo-kvoty-co-se-tyce-uprchliku-ktere-by-jim-prikazala-eu-co-by-potom-nasledovalo

Další odpovědi
ten který je

Je to časovaná bomba.
AD Quimby: Bejt to opačně,tak věřte tomu že bych do hostitelské země nepřicházel s nenávistí a snažil bych se přizpůsobit a nikomu bych z hostitelů nevyhrožoval.Dotace bych dal raději na hospice aby lidé nemuseli umírat na ulici pod mostem.

Drap

Názor můžu mít jaký chci, ale je to vážný problém, který nemá žádné rozumné řešení. Dříve či později, pokud to bude pokračovat / a lze předpokládat že bude/ , se tento problém bude muset řešit pomocí síly. Otázkou zůstává, která strana tu sílu použije jako první.

zzzlatokopka

Můj názor je v rozporu s jejich právy, ale je takový, pro ochranu mých práv.

Doplňuji:
Na Rusko jsou sankce, ale ropu od IS pořád někdo kupuje:-(((

marci1

Těžko říci. Migrace uprchlíků je velmi vážná věc. Už před časem mně zajímalo, co se asi bude dít. V Maďarsku chtěji třeba postavit 4m zeď na hranicích se Srbskem. ☹
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-se-dala-nejlepe-resit-otazka-africkych-uprchliku

Quimby

Já je celkem chápu, snaží se mít prostě lepší život pro sebe a pro ostatní. Moc se mi nelíbí negativní postoj Evropy, bejt to opačně, tak uděláme to samé a taky utečeme.
Na druhou stranu je hodně těžké začlenit je do společnosti, tak je jasné že se země brání. Mohla by to více EU řešit a podle mě by to i bylo smysluplné využití dotací.