huky

Jaky mate nazor na tuto skupinu??

Ahoj jaký mate názor na tuto skupinu?? Me osobně se libi…
https://youtu­.be/42GXSFso_ms
https://youtu­.be/jcI0dL7RpHo

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem rocker a toto mi připadá dost šamponáský,uh­lazenýmuhňahňa­ný,nemám rýd tajkovej styl muziky,radějí bigbít,osobní názor.......

Další odpovědi
klumprt

Takoví uplakánci.

Nazdar Bazar

Tohle teda opravdu nemusím.

melanie

To já radši swing. Takový moderní sra…kraviny opravdu nemám ráda.

Heleave1

Trochu zaspali, ale do 90' by se to hodilo. Trošku to připomíná Backstreet Boys, nebo Westlife. Ale to už je moc dlouho. Tohle je většinou hudba pubertálních slečen, které pak změní styl, ale nostalgicky se k ní budou vracen už napořád. Kritiky tu neposlouchej ;) já třeba jsem přes deset let punkáč a z nostalgických důvodů teď poslouchám Savage Garden. Byla to skvělá doba. Dík za připomenutí ;)

Nerevarin

Neni to uplně hrozný, třeba zpěv je na slušné úrovni. Ale celkově je to stokrát omletá limonádička pro holčičky bez zajímavého nápadu.