martin21000

Jaký máte názor na TSP (testy studijních předpokladů)?

Podle mého názoru, je to jen o tom, jak se daný student naučil ten princip těch testů a má vyhráno.

Odpovědi
klumprt

Dělal jsem je na Masarykovu univerzitu a pokud vím, tak tam jsou na netu vystavené staré verze TSP z minulých let , takže každý si to může vyzkoušet a princip se naučit.
Doplňuji:
A myslím, že princip se stejně nenaučíš. TSP ti buď jdou, nebo ne. Usilovným procvičováním se můžeš zlepšit jen o malý kousek, další malé kousky získáš, když se na ně dobře vyspíš, dobře najíš, budeš fyzicky zdráv apod.
Ale pokud je někdo beznadějné vemeno, tak přes TSP nikdy neprojde a to je jejich hlavní smysl.