Kelt

Jaký máte názor na to, když představitel jednoho pohlaví hraje to opačné?

K otázce mne inspirovala soutěž – Tvoje tvář má známý hlas. Někde ve filmu – Někdo to rád horké, Tootsie apod. – to beru, ale převlékat se za zpěvačku – Vojtek – Vondráčková a jiní? Má to být legrace, zábava, ale klidně mohou mít dvě losovací kola pro muže a pro ženy. A tyto věci by nebyly. A co vy, souhlasíte, nebo ne? Děkuji.

Odpovědi
Alesh

Tak jde o recesi, ne? Zkrátka každý to pozná a pokud ne, je ta iluze dokonalá, což je také zajímavé. Co třeba takové divadlo Járy Cimrmana? Žádná ženská tam nehraje a je to fakt pr*el, ne? 🙂

anonym

Tvoje tvář má známý hlas, absolutní hovadina, viděl jsem jen ukázku na internetu, protože přesně kvůli takovým hovadinám na televizi nekoukám, ani ji nemám. + Je to samozřejmě okopírované ze zahraničí, jako každý jiný pořad od českých tvůrců. Nazval bych to spíše trapnost v kostce.

Názor na to, když si představitel jednoho pohlaví hraje na to opačné? Hnus v obouch případech…

Kubver, ne, jsi jen homosexual, v obou případech, co jsi vyjmenoval, jsi řekl, že se ti líbí muži.

Kubver

Nekoho to muze i vzrusovat. Kuprikladu me. Kdyz se zena prevlekne za muze vzrusi me to. Kdyz se muz prevlekne za zenu tak uz ne. Jsem zrejme heterosexualni homosexual. A Vy?

ten který je

Tak tuto soutěž ještě beru jako legraci,ale podivná zvrácenost v podobě rakouského úchyla Conchita Wurst je už dekadence.

dubraro

1/ Dělá to proto, že je herec. Hrát opačné pohlaví je zajímavá herecká úloha.

2/ Dělá to proto, že k tomu má vnitřní nucení. To je vývojová porucha (transgender), kdy psychické uspořádání člověka přísluší opačnému pohlaví než je jeho fyzické tělo. Asi je to docela peklo.

3/ Dělá to pro výdělek. Buď se za opačné pohlaví jen převléká a podle toho chová (transvestismus) nebo se dokonce nechá na opačné pohlaví chirurgicky upravit (transsexuál). Tak vznikne například člověk, který má postavu (prsa, boky) a tvář ženy a k tomu funkční penis. Takový prostitut je pak vyhledáván a výborně placen milovníky sexuálních bizarností.