MyOtherSelf

Jaký máte názor na sušenou syrovátku?

Třeba podle obsahu živin, prospěšnosti pro organismus,prostě jestli tento produkt sami užíváte a jak jste s tím spokojeni :)

Nejlepší odpověď
dudu

Za mého mládí byl tento produkt považován za doplněk denní krmné dávky prasat určených na porážku. Tato dobrota bývala na úrovni špíny od mytí nádobí.

Další odpovědi
Kepler

Lepší je opravdu v původním stavu, ale sušená taky není k zahození. Používá se především jako aditivum do potravin, hlavně těch konzervovaných. Dřív se syrovátka brala spíše jako odpad při výrobě sýrů, který se vyléval. Dnes je to vedlejší produkt, který má svou nezpochybnitelnou hodnotu.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Syrov%C3%A1tka

gecco

Asi jako na sušené maso…
😉
Sušení (vhodným způsobem) je velmi dobrým způsobem konzervace, ale drahým (což se odráží na ceně výsledného produktu)…
A čerstvé je čerstvé…
___
Pokud toužíš po syrovátce, konzumuj čerstvou – tu sušenou si schovej na cestu do velehor, vesmíru a nebo Arktidy či Antarktidy…
😉

Drap

Neužívám. Vyjímečně piji syrovátku čerstvou.

arachis

I se sušenou se dějí zázraky, ale je to na déle. Takové 3 měsíce a bude super pročištěný organismus.