Terezaxx

Jaký máte názor na studium v cizině (např. vysoká škola)?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pokud na to člověk má finance, je to super, určitě zdokonalí cizí jazyk.

Další odpovědi
gecco

Klidně i střední…
😉
Jazyk se dobře naučíš jen v cizině…
Pokud jde o VŠ – jak která – stejně, jako u nás, jsou některé lepší a některé ne…
😉

setapouch

Vzdy je dobre opustit na chvili rodne hnizdo, mit moznost postarat se o sebe sam(a), bez maminky za patami. A to uz vubec nemluvim o procviceni ciziho jazyka.

Takze za mne jednoznacne brat, byt jen treba na semestr. A mrzi me, ze za mych studijnich let ty moznosti nebyly.

Emefej

Názor na studium v cizině mám kladný.