vlastina

Jaký máte názor na „staromládenectví“?

Doplňuji:
guentos-Porovnej si prosím své odpověďi na otázky staromládenectví-staropanenství,a zamysli se nad tím.Já plně souhlasím s burak

Nejlepší odpověď
anonym

nemám vyhraněný názor,někomu vyhovuje být sám bez závazků,já bych takový život nechtěla,připadala bych si prázdná a zbytečná

Další odpovědi
quentos

u některých jde o čistě jejich volbu, u dalších zkrátka o to, že za celý život nenašli tu pravou; za to je nelze vinit, to je prostě životní smůla. Ani jedno z toho tudíž nelze soudit.

žádnej „guentos“ tady neodpovídal, ale jestli to mělo být na mě, tak snad vím, co jsem napsal! A za tím si stojím. Ptala ses snad na názor, ne?

dodo

Určitě vždy existuje konkrétní důvod,je z muže starý mládenec.Často to bývá nehezký vzhled,alkohol,nebo odpor k ženám.Odpovědi tipu:nebyl čas,nenašel jsem tu pravou,nebo stále jsem měl dost času a najednou bylo pozdě,považuji za zástěrku.

oskar

Je to svoboda,ale záleží jestli jí ten staromládenec využívá.

bloose

Nejsem ženatý. To jsem starý mládenec? Je mi 50 let. Ženy miluji a ony mne.