Jaký máte názor na smartwall paint?

Jaký máte názor na smartwall paint? :) Setkali jste se už někdy někde s tím? :) Náš šéf si nás zavolal a chtěl znát náš názor a já vůbec netušila co to je.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

nic smart na tom nevidim O,O

My máme taky tuhle zeď v práci!! Můžu si ji jen a jen vynachválit! Pořád jsme měli papírové a to byla taková spotřeba, teď když se v něčem spletu, tak to smažů a dá se to opravit, podle mě tím se dostáváme konečně k modernímu pokroku, fakt skvělá myšlenka, která se realizovala a po česku by se rozhodně mohla rozšířit!

Pracuji u airbank a máme to v práci a častokrát za den to využíváme :) Je to hodně dobrá věc, která opravdu šetří penízky za papíry atd, což není malá částka :) Doma přemýšlíme zda, by jsme něco podobného nepořídili dětem na kreslení :)

Doma dětem? :o To je docela dobrý nápad, ale to by jsi jako dala přímo do pokojíčka na zeď? :) jako je pravda, že by to mohlo vypadat hezky :o

Tak v práci to docela funguje i na blbnutí :D Takže si myslím, že zrovna špatný nápad to není to dát doma do pokojíčku dětem :)

Ahojky už jsem viděla neskutečně mnoho plakátů a reklam a hrozně mě to lákalo se podívat co je to vůbec zač, až dneska jsem se s tím setkala opravdu osobně :) Byla jsem na pohovoru v jedné nejmenované firmě a tam opravdu tu chytrou zeď měli :) Bylo to úžasné na to psát, něco nového zase :) Prostě opravdu ta doba jde dopředu! :)

Diskuze k otázce

Annafive

Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi chytrou zdí a smartwallpaint? Jako to je jedno a to samé? Jsem opravdu ze staré školy, tak se prosím nesmějte….

Sarina888

Jéé, nikdo se ti nesměje :) Jako já jsem taky zezačátku vůbec netušila co je :) a opravdu, tyhle názvy jsou stejné :)

Sarina888

Takže s tím máte i osobní zkušenosti? :) My by jsme teda tuhle chytrou zeď měli mít od příštího roku v práci, tak uvidím, co to teda bude :)

Ella2

Já s tím osobní zkušenost mám :) Jak jsem říkala, tak to máme v práci a nebála bych si ji nainstalovat doma dětem :)

Sarina888

Ono je docela zajímavé se dívat třeba na ty videa, jako je pravda, že ten nápad je skvělý :)

Katarinka88

Já jsem to navrhla doma manželovi a ten dokonce i souhlasil, ale až budeme chtít malovat, že potom, protože jak jsme se dívali na ty stránky chytrazed.cz, tak ten porvch, musí být opravdu velice kvalitně upraven :)

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.