verka

Jaký máte názor na reklamu psanou křídama po výloze?

Nešvar počmárat výlohu je stále častější. Kam zmizely aranžérky? Existuje někdo, kdo vzhled obchodů řeší?

Nejlepší odpověď
ReHu

Mám dojem, že to řeší pouze majitel či vedoucí. A ti věří, že takto prodají víc.
Ale myslím, že jim to ža čas dojde, že na toto již inteligentní lidi nereagují, že to je jen prázdné lákadlo.

Další odpovědi
Bumbes

Upřímně řečeno mi je úplně jedno, jakou má obchodník reklamu. Pokud je „primitivní křídová reklama“ pravdivá a výstižná, určitě mne více zaujme, než nyní oblíbené barevné nicneříkající bla­fy.

anonym

… jen budme radi ze na to neni vyhrazena „komise pro estetiku vyloh a vykladnich skrini“ pri uradu pro hospodarskou soutez se sidlem v Praze a 120 uredniky, kteri cely den neco tukaji do pocitace a bezvysledne od nekud nekam predavaji vykazy o neurcite cinnosti 🙂

led

Reklama predáva – to si musí uvedomiť každý predajca.
Nezáleží na tom akym materiálom bola reklama napísaná-namaľovaná (okrem ľudskej krvi) ak je vkusná, výstižná a hlavne pravdivá.

elektrikář

Kdysi to mnělo smysl. U vchodu bývaly osazeny tabule z tmavého skla a obchodník doporučoval novinky a denní nabídku.Ale výloha celá počmáraná barevnými křídami je krásná ukázka inteligence a nevkusu majitele obchodu.Aranžerky vymřely po privatizaci Větnamci je nepotřebují. Jen luxusní obchody si je můžou dovolit pozvat.