Avatar uživatele
verka

Jaký máte názor na reklamu psanou křídama po výloze?

Nešvar počmárat výlohu je stále častější. Kam zmizely aranžérky? Existuje někdo, kdo vzhled obchodů řeší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, elektrikář před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Mám dojem, že to řeší pouze majitel či vedoucí. A ti věří, že takto prodají víc.
Ale myslím, že jim to ža čas dojde, že na toto již inteligentní lidi nereagují, že to je jen prázdné lákadlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Upřímně řečeno mi je úplně jedno, jakou má obchodník reklamu. Pokud je „primitivní křídová reklama“ pravdivá a výstižná, určitě mne více zaujme, než nyní oblíbené barevné nicneříkající bla­fy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

… jen budme radi ze na to neni vyhrazena „komise pro estetiku vyloh a vykladnich skrini“ pri uradu pro hospodarskou soutez se sidlem v Praze a 120 uredniky, kteri cely den neco tukaji do pocitace a bezvysledne od nekud nekam predavaji vykazy o neurcite cinnosti 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Reklama predáva – to si musí uvedomiť každý predajca.
Nezáleží na tom akym materiálom bola reklama napísaná-namaľovaná (okrem ľudskej krvi) ak je vkusná, výstižná a hlavne pravdivá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Kdysi to mnělo smysl. U vchodu bývaly osazeny tabule z tmavého skla a obchodník doporučoval novinky a denní nabídku.Ale výloha celá počmáraná barevnými křídami je krásná ukázka inteligence a nevkusu majitele obchodu.Aranžerky vymřely po privatizaci Větnamci je nepotřebují. Jen luxusní obchody si je můžou dovolit pozvat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek