dědapetr

Ještě jsem ho neviděl/a, ale co nejdříve se chystám..

Ale až se budou dívat děti,jinak ho nesleduji.

Další odpovědi
iceT

Byl/a jsem nadšen/a, film byl přesně podle mého očekávání!!

Líbil se mi,stejně jako předcházející filmy,tedy kromě Fénixova řádu,ten byl tak neuvěřitelně ořezanej,až to hezký nebylo.Samozřej­mě,co se týkalo efektů a triků byl na úrovni.Ale s předlohou se to stejně nedá srovnat,pokud to čte někdo,kdo se přímo vžije do děje,tak se mu film odvíjí před očima…

Fildas

Ještě jsem ho neviděl/a, ale co nejdříve se chystám..

Už se těším až se na něj podívám…

led

Mám jiný názor, napíšu, jaký.

Chvalabohu, že už je koniec.
Radšej niečo nové. Napríklad o čarodejníkoch v Čechách…

anonym

Ještě jsem ho neviděl/a, ale co nejdříve se chystám..

anonym

Byl/a jsem nadšen/a, film byl přesně podle mého očekávání!!

slad08

Nevím, neviděl/a jsem ho a ani to neplánuji napravit, o tuto sérii filmů / knih se absolutně nezajímám!

Nějaké díly jsem viděl, ale nějak zvlášť na mě nezapůsobily, jen se mi tam líbily určité scény a filmové triky.

DusanOrlik

Ještě jsem ho neviděl/a, ale co nejdříve se chystám..

Nejlépe na 3D

casey

Ještě jsem ho neviděl/a, ale co nejdříve se chystám..

Uz nejakou dobu ho mam doma, ale jeste jsem nenasel tolik casu. Prece jen to neni na hodinu

gnosis

Mám jiný názor, napíšu, jaký.

slusne ale nesplnil me ocekavani. cely film jsem se snazil, aby me to pohltilo jako kniha ale nestalo se. 3D bylo vetsinou o nicem. asi jsem si to mel stahnout na doma, mozna bych si to uzil vic. dal bych 6/10. to nejlepsi v serii je pro me 6. film. skoda.

vivatis2-

Ještě jsem ho neviděl/a, ale co nejdříve se chystám..

Koupím si to pak na blu-ray.

Ella

Byl/a jsem nadšen/a, film byl přesně podle mého očekávání!!

I kdyz nekdo tvrdi, ze se mu nelibila prvni ani druha cast, tak ja jsem byla vic nez spokojena, vsechny filmy se mi libily, nemam zadne vyhrady – akorat teda nemuseli zabirat Harrymu oci, kdyz herec nesnesl cocky a mel svoji puvodni barvu, ony ty hlasky „az na oci, ty mas po matce“ a zaberou jeho modre kukadla, zatimco jeho mamka byla zelenooka zrka :D a jeste semi nelibil uces, co mu dali, ale s tim jsem byla spokojena jenom ve tretim dile :D to byl onen spravny rozcuch potterovskychne­poslusnych vlasu. :D

Jinak vrele doporucuji a pro damy -kapesnicky sebou, kdyby nahodou :D

funky

Nevím, neviděl/a jsem ho a ani to neplánuji napravit, o tuto sérii filmů / knih se absolutně nezajímám!