Bronzový

Jaký máte názor na porod v domácím prostředí?

Doplňuji:
pro kropítko-mě zajímá přímo váš názor a ne odkaz.Promiň.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Právě v tom odkaze jsou názory uživatelů odpovědí, protože otázka již byla na položená Když si je přečtete,budete znát názorů mnohem víc.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud nejsou známé žádné zdravotní rizika tak proč ne. Ale může se v průběhu porodu stát cokoli a pak může být hodně zle.

Zlatý

já bych to tedy neriskovala

Zlatý

Že bych doma nikdy nerodila .V nemocnici mají vše co se k porodu potřebují vím že se tam o mě ihned postarají tak jak mají a doma k tomu člověk nemá nic.Stejně i když by se rodička rozhodla rodit doma tak to miminko lékař navštivit vyšetřit a naočkovat musí .Něco je když to tu maminku doma chytne ale i tak ihned bych volala lékaře a okamžitě do nemocnice.

Zlatý

http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
v tom odkaze je názor cca 13-nácti dalších uživatelů, myslela jsem, že vás tato problematika skutečně zajímá, jsou tam celkem zajímavé odpovědi. Tak vlastně nevím co jste chtěla, názory více uživatelů, nebo jen názor některých uživatelů. Je mi líto, že odpovědi tamtěch uživatelů se vám nezdají,,,,

Zlatý

Doma bych nerodila ani kdyby mi za to platili,myslím že instituce porodnice byly k něčemu zřízeny,mají tam veškeré potřebné zařízení a péči.
I když by mě docela zajímalo,jak to fungovalo dřív,když to na ženu přišlo v době,kdy byla třeba na poli a pracovala.

Pokročilý

K doktoru se chodí s kdejakou rýmičkou , porod je výrazně rizikovější , pokud tedy chtějí být matka i dítě zdrávy ,není o čem diskutovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.