sejtanka

Jaký máte názor na porod v domácím prostředí?

Doplňuji:
pro kropítko-mě zajímá přímo váš názor a ne odkaz.Promiň.

Nejlepší odpověď
annas

Právě v tom odkaze jsou názory uživatelů odpovědí, protože otázka již byla na položená Když si je přečtete,budete znát názorů mnohem víc.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud nejsou známé žádné zdravotní rizika tak proč ne. Ale může se v průběhu porodu stát cokoli a pak může být hodně zle.

hanulka11

já bych to tedy neriskovala

panenka

Že bych doma nikdy nerodila .V nemocnici mají vše co se k porodu potřebují vím že se tam o mě ihned postarají tak jak mají a doma k tomu člověk nemá nic.Stejně i když by se rodička rozhodla rodit doma tak to miminko lékař navštivit vyšetřit a naočkovat musí .Něco je když to tu maminku doma chytne ale i tak ihned bych volala lékaře a okamžitě do nemocnice.

kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nazor-na-porod-doma
Doplňuji:
v tom odkaze je názor cca 13-nácti dalších uživatelů, myslela jsem, že vás tato problematika skutečně zajímá, jsou tam celkem zajímavé odpovědi. Tak vlastně nevím co jste chtěla, názory více uživatelů, nebo jen názor některých uživatelů. Je mi líto, že odpovědi tamtěch uživatelů se vám nezdají,,,,

iceT

Doma bych nerodila ani kdyby mi za to platili,myslím že instituce porodnice byly k něčemu zřízeny,mají tam veškeré potřebné zařízení a péči.
I když by mě docela zajímalo,jak to fungovalo dřív,když to na ženu přišlo v době,kdy byla třeba na poli a pracovala.

zbynekplzen

K doktoru se chodí s kdejakou rýmičkou , porod je výrazně rizikovější , pokud tedy chtějí být matka i dítě zdrávy ,není o čem diskutovat.