jirkajirka

Jaký máte názor na pangasiuse ? Brát nebo nechat ležet v obchodech ?

Doplňuji:
Koupil jsem ho,ale po usmažení v trojobale to bylo takové vodnaté bláto ci bylo cítiť rybynou.

Nejlepší odpověď
briketka10

já ho normálně kupuju a nic mi není
to co píše Jugar je blbost 😁

http://ekonomi­ka.idnes.cz/pan­gasius-zdravi-neuskodi-ukazal-test-dhy-/test.aspx?c=A091030­_1281335_test_vem

Doplňuji:
kuřata vůbec nekupuju jím jen vepřový maso, nebo ryby 😁

Další odpovědi
gecco

Klidně si jej kupuj – ale je to takové maso ´bez chuti´, nic moc…
😉
Já se přiznám, že preferuju naše ryby (raději dravce – pstruha, candáta, výtečný je i okoun – a kdo se má s těma kostma ´drbat´) a nebo mořské (z levnějších třeba tresku, vynikající jsou i třeba pražmy – a lze je koupit i čerstvé)…
___
´Špatná´ pověst pangasia má původ v tomto hoaxu – http://www.ho­ax.cz/hoax/pan­gasius---je-to-k-jidlu/ , přečti si stránku až do konce…
😉

dědapetr

Jugar je to hloupos( hoax.)rybám nic není je to fáma.
www.HOAX.cz
Doplňuji:
http://ekonomi­ka.idnes.cz/pan­gasius-zdravi-neuskodi-ukazal-test-dhy-/test.aspx?c=A091030­_1281335_test_vem

anonym

Niky nekupovat,je to hnus velebnosti--!
Ryba ze špinavé řeky

K největším producentům pangase patří Vietnam, kde se ryba chová v deltě řeky Mekong. Podmínky, ve kterých vyrůstá, by našim nosům nevoněly – ve špinavé vodě, do níž putuje odpad z továren a ve které lidé perou prádlo a umývají nádobí, se mačkají ryby, po nichž se chce, aby rychle vyrostly a vydělaly peníze – prostě velkovýroba

Čtěte více na: http://www.vi­talia.cz/clan­ky/pangas-je-sladkovodni-ryba-ze-znecistene-reky/#ixzz3XaH8zram

Doplňuji:
Briketko blbost to není,je to ryba živená na sračkách a já ti přeji dobrou chut,je to jako brojler kuřecí,co si koupíš v krámu!!!

zzzlatokopka

Pangas sám o sobě moc nechutná:-( ale když se den dopředu dobře naloží a pak hodí na gril, tak se to sníst dá. Kupuju ho sem tam, jen v akci cena do 100kč za kilo, a jen značku Kimbex, má málo vody:-)

Doufám, že Jugar při smogu nedýchá, pač i to dýchání je jedovaté:-DDDDDDDDDDDD

Doplňuji:
Trojobal vůbec:-(((

Rozmrazit, vysušit v utěrce, pořádně okořenit, naložit do oleje a hodit v alobalu na gril:-)

Nesmíš koupit s hodně vodou, to je fakt smradlavý hnus, prubni příště ten Kimbex.

marci1

Mě nechutná a nekupuji si ho. Připadá mi, že je to jen jakási voda. Zkus si jej koupit a uvidíš, jestli Ti bude chutnat. 🙂

Elk

Pracuji v prodejně ryb. Pangase bych nejedl, není chutný. I po rozmražení anebo čerstvá je slizoblátoryba…
Všem známým doporučím raději tilápii, to si známí kupují po kartonech – to je Ryba!
Lepší je si připlatit. Zlatý losos, ale i třeba kapr – to jsou ryby!!!
Jo, a není dobré kupovat okouna, to je ryba k ničemu.

Mirdas

Nekupuji jej, neboť mne vůbec nechutná.
Mám rád dravce a hlavně slabost pro lososa. Lze koupit online čerstvý s dovozem domů a stojí to za to.

ReHu

Paegas v pohodě. Chutná. Obaluju ho ale jen lehce v mouce. Ne v trojbalu.

briketka10

prodává se koření na ryby stojí asi 19,– Kč
je na něm vyobrazenej citron v
něm tu rybu obalim celou na 2×
a opeču na oliv. oleji je skvělá
je ho potřeba koupit víc balíčků
nic víc, bez vajec, mouky – jen v tom 😁

http://avokado­.grily.cz/img/sor­timent/ryby.jpg

zzzlatokopka

Souhlasím s tebou, okořeněné je to poživatelné:-))

briketka10

hele bavíme se přece jen o blbý rybě
žejo žádný štráchy nikdo kvůli tomu
přece neumře co blbnete 😁

víte kolik lidí denně umírá hlady ??

briketka10

ještě, když už tedy názor na mořský, nebo ty
sladkovodní rybky..
některý plavou taky ve splaškách od různejch
fabrik a musej se očišťovat, nebo ne ? v naftě
co vyteče z tankerů apod. kdo to ošetřuje nó..
taky plavou chuděrky ve svinstvu, přece všechny
nejsou chovaný v líhních a dávaný do obchodů..

anonym

škoda koření na pangasiuse!!!!!!!!!!§

anonym

Jíte docela pěknej humáč,ale to koření vám tu srajdu aspoň ochutí.

anonym

http://tinypic­.com/player.php?v=so8xe­c%3E&s=8#.VTG9GWN00cA