ReSet00

Jaký máte názor na obchodování s ropou?

Mám namysli překupování, investování do daného tématu či výroby ropy z plastu atd. :) Jakýkoli nápad dobrý, proto se prosím neomezujte jen na to co jsem napsal. Jestli chcete přispět svými poznatky a zkušenostmi, budu rád :)

Odpovědi
Rokio

Vyplatí se investovat do firem zabývajících se těžbou , skupování akcií

Myslím si, že ropa je obecně dobrá investice, protože spousta věcí je z ropy a navíc ropa je na velmi nízké cenové úrovni.

postcd

Vyplatí se investovat do firem zabývajících se těžbou , skupování akcií

Když se podívám na vývoj cen ropy, tak bych jako někdo kdo tomu nerozumí řekl, že zrovna dnes by se mohlo vyplatit investovat do nákupu ropy pokud by byla investice na delší dobu jako je třeba 15 let.
http://www.ma­crotrends.net/1369/cr­ude-oil-price-history-chart

xxx3

Vyplatí se investovat do firem zabývajících se těžbou , skupování akcií

do akcií firem je to výhodnější, poněvadž málokdo může někde doma v obýváku dlouhodobě skladovat barely s ropou.