Avatar uživatele
Mirdas

Jaký máte názor na nudismus ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? lota, anonym před 3372 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Veskrze kladný…
Pokud už se někdy hecnu ležet ´u vody´, je to bez plavek pohodlnější.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je z to každého věc. Nedělá mi to žádný problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Pokiaľ to nepraxujú v centre mesta, vo vyhradených rekreačných lokalitách mi to neprekáža.
Otázka mi pripomína jednak návštevu Baltského mora v bývalom NDR, pláž FKK a hore na brale nad plážou vyvalené oči domorodcov… a jednak známu klasiku so Žandárom… L.Funesom
Doplňuji:
Pre odporcov nudizmu – pokiaľ ide o oficiálnu, či úradmi tolerovanú nudistickú pláž
Tam sa ľudia chodia slniť a kúpať, nie „čumeť“ na iného/inú, aj keď znalci krásy sa radi pozrú. Nikto si nikoho nevšíma, pokiaľ sa netopí.Tie nemravné pohyby sa na takejto pláži nezvyknú robiť, prevažne si na to vyberajú iné, neverejné miesto.
V Bratislave máme takéto jazero, kde na severnej strane sú nudisti, tí nechodia medzi ostatných (ak idú, tak sa oblečú) a tí oblečení sú hlavne na južnej strane, aj keď ich nájdete aj na severe. Vekovo je to od dojčaťa po ľudí bližšie ku 100rokom. Tým, že dané jazero patrí do kategórie tolerovaného nuda kúpania, poriadok si tam udržujú návštevníci sami, bitka a sex je tam pojem neznámy, námatková policajná kontrola je tam bez práce.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Nevadí mi. Každý ať se koupe a sluní, jak chce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

v soukromí supr věc ..na veřejnosti ho ale praktikují pouze blázniví exhibicionisti, protože normální člověk to nevydrží ..zdravej čoek nemůže někde napříč typy, pohlavím a věkem stát nahej a nechtít sex ;o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Nazí se rodíme. Nikoli v kvádru. Je tedy zdravé nechat tělo vyvětrat a třeba i opálit celé – jen si dejte bacha, až Vám slunce nespálí… Jenže civilizační nátlak se na nás podepsal. Nahota není považována za zrovna společenský oděv a mnohé může tzv. pohoršovat. A taky ne každý máme figuru shodnou s ideály antických sochařů, že? Co má takový nudista svými špeky kazit citlivým romantikům nědělní odpoledne. Takže doporučuju praktikovat nudismus toliko v prostorech k tomu vyhrazených.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

nahatí by se dospělí lidi měli vídat jen pokud jsou v manželství, v opačném případě to může vyvolávat nevhodné myšlenky. přirození je něco intimního co patří pouze do manželství

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jstastny

Neutrální

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Když se někomu líbí, proč ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Psychotic

led: Proč by Vám to vadilo v centru města?

před 3372 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek