Avatar uživatele
dáma z ČR

Jaký máte názor na nošení legín?

Mně osobně nevadí když mají holky legíny a přesto třeba sukni, šaty, delší halenku..
Ale u žen s velkou nadváhou, nebo u holek, kterým přes legíny prosvítají kalhotky apod. tak si o tom myslím své :D
Já osobně legíny nemusím,nosím maximálně doma nebo v zimě pod kalhoty, na veřejnost bych v nich asi ani nešla :D
Co vy, líbí se vám legíny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2976 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Osobně nepoužívám a jinak je mi to jedno. Nemyslím si tedy nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Já bych si to na sebe nevzal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
UltraFan

Jo na holkách dobrý 😉 … pokud nejsou latexový, protože to je pak spíše k smíchu 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Souhlasím s Tebou, legíny ano, ale přes ně sukni, šaty, delší halenku. Také je tak někdy nosím. Legíny zařezané v rozkroku, to je síla. Intimní partie by měly být překryté oblečením. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mě se líbí když nosí dámy sukně.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je divné, že je nejraději nosí ženy kredenciózního typy. to je potom pohled a samozřejmě mě hned napadne odpověď – legíny nebrat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Taky se usmívám, když vidím některé ty kredence, ale na druhou stranu je to velmi pohodlné a přiznejme si, že nadměrné rifle se fakt blbě shání. Ale jde o zvyk, na bazéně a koupalištích je toho vidět více a taky to nikdo neřeší. Nenosím je venku, ale líbí se mi ty ala riflové, ovšem růžové kredence bych střílela, ne za pohoršení, ale za vrchol nevkusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Chce to aj postavu. Bacuľka , alebo anorektička (kosť a koža), v leginách je zaujímavý pohľad, leda tak pre humoristu alebo psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nenosím to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Hele mě vlastně legíny zase tak moc nevadí. Každopádně třeba zde je popsáno docela dobře to, že se musejí umět dobře nosit a že prostě to není jenom tak. Je to hlavně o dobrém výběru. Přijde mi, že třeba teď na to jde docela dobře Lelosi, i když si myslím, že ten marketing je taky víc než ta skutečná kvalita.

Avatar uživatele
vlajan1981

Musím souhlasit s gabulkaA. Já třeba doma taky nosím prakticky jenom dámské legíny. Je to prostě pohodlné a podle mě to vypadá určitě lépe, než když nosím třeba tepláky. A taky souhlasím s tím, že je určitě dobré za ně dát víc peněz a koupit si nějaké kvalitní. Já mám třeba teď jedny oblíbené tady odtud: https://www.un­cs.eu/c/leginy/51

Avatar uživatele
GabulkaA

Názor? Jsou hodně pohodlný. Na ven je nenosím, to nosím spíš džegíny. Ale co se týká cvičení, tak to jedině leginy. Značkový, pač v tom je kvalita. Super výběr mají na lucyto. Myslím, že si tam vybereš.

před 1067 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek