dáma z ČR

Jaký máte názor na nošení legín?

Mně osobně nevadí když mají holky legíny a přesto třeba sukni, šaty, delší halenku..
Ale u žen s velkou nadváhou, nebo u holek, kterým přes legíny prosvítají kalhotky apod. tak si o tom myslím své :D
Já osobně legíny nemusím,nosím maximálně doma nebo v zimě pod kalhoty, na veřejnost bych v nich asi ani nešla :D
Co vy, líbí se vám legíny?

Odpovědi
Drap

Osobně nepoužívám a jinak je mi to jedno. Nemyslím si tedy nic.

Emefej

Já bych si to na sebe nevzal.

UltraFan

Jo na holkách dobrý 😉 … pokud nejsou latexový, protože to je pak spíše k smíchu 😁

marci1

Souhlasím s Tebou, legíny ano, ale přes ně sukni, šaty, delší halenku. Také je tak někdy nosím. Legíny zařezané v rozkroku, to je síla. Intimní partie by měly být překryté oblečením. 🙂

ten který je

Mě se líbí když nosí dámy sukně.:-)

anonym

je divné, že je nejraději nosí ženy kredenciózního typy. to je potom pohled a samozřejmě mě hned napadne odpověď – legíny nebrat

arachis

Taky se usmívám, když vidím některé ty kredence, ale na druhou stranu je to velmi pohodlné a přiznejme si, že nadměrné rifle se fakt blbě shání. Ale jde o zvyk, na bazéně a koupalištích je toho vidět více a taky to nikdo neřeší. Nenosím je venku, ale líbí se mi ty ala riflové, ovšem růžové kredence bych střílela, ne za pohoršení, ale za vrchol nevkusu.

led

Chce to aj postavu. Bacuľka , alebo anorektička (kosť a koža), v leginách je zaujímavý pohľad, leda tak pre humoristu alebo psychiatra.

Klaproth

Nenosím to.

Michálek1245

Hele mě vlastně legíny zase tak moc nevadí. Každopádně třeba zde je popsáno docela dobře to, že se musejí umět dobře nosit a že prostě to není jenom tak. Je to hlavně o dobrém výběru. Přijde mi, že třeba teď na to jde docela dobře Lelosi, i když si myslím, že ten marketing je taky víc než ta skutečná kvalita.

vlajan1981

Musím souhlasit s gabulkaA. Já třeba doma taky nosím prakticky jenom dámské legíny. Je to prostě pohodlné a podle mě to vypadá určitě lépe, než když nosím třeba tepláky. A taky souhlasím s tím, že je určitě dobré za ně dát víc peněz a koupit si nějaké kvalitní. Já mám třeba teď jedny oblíbené tady odtud: https://www.un­cs.eu/c/leginy/51

GabulkaA

Názor? Jsou hodně pohodlný. Na ven je nenosím, to nosím spíš džegíny. Ale co se týká cvičení, tak to jedině leginy. Značkový, pač v tom je kvalita. Super výběr mají na lucyto. Myslím, že si tam vybereš.