Avatar uživatele
tyrox

Jaký máte názor na nárůst romů v ČR za posledních 10 let (kolem 40%) a tudíž zvětšení kriminality?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jikra před 4599 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Radši no comment! To bych se tak rozčílila, že by mi smazali účet/profil =)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Nárůst počtu Romů je opravdu alarmující,ale na zvýšení kriminality se nepodílí jenom oni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

žádný.
do dvaceti let se Česko a Slovensko opět spojí a vytvoří Romské jednotné království (Cikánostan).

Kriminalita s tím nemá společného – je to příprava na cikánsky socializmus – až všechno rozkradou, potom si to budou vzájemně půjčovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sandy45

Plně souhlasím s Berušinkou a myslím si,že je to ještě horší.Pokud bude diskriminace jenom od majoritů,máme se na co těšit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Mě napadla skvělá práce pro tyto lidi:

Stát by zřídil něco jako sociální místa, kde by tito lidi, vyráběli různé „propagační“ předměty z jejich kultury, divadla, kde by zpívali jejich národní písně, restaurace, kde by se vařili romské národní jídla,…

To by je mohlo motivovat něco dělat a ne jím dávat práci kopáčů. Každý si na ně ukazuje a říká svým dětem: „Takto dopadneš, když se nebudeš učit“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Možná zde vznikne nový státní útvar – Romistán.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

Popravdě romové bydlí naproti mně. Stále s z jejich domu ozývá řev, hlasitá hudba a jiné zvuky. Docela mi vadí tenhle zlom s velikým nárustem, přestože se na tom neůčasní jenom oni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Kdybych napsal, co si o tom myslím, tak mi nejen smažou účet, ale ještě pujdu na 10 let bručet … je to smutný :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hornik.

Část Cikánské populace i u nás vždycky pobývala. Spoustu jich zde má svoje kořeny. Obtížnější to je se stěhováním nových Romů ze Slovenska. Ti se nemůžou vyrovnat s chováním našich starousedlíků. Tak třeba víte proč se po mačetovém masakru pachatel přihlásil dobrovolně na policii? Ne že by toho litoval ale protože cikánská komunita ho prostě odvrhla a musel odejít. Kriminalita se zvětšuje už od dob banánové revoluce, kdy se děti třeba 20ti leté nebáli ničeho, volalo se po svobodě, chyběl respekt orgánů. Pak porovnejme škody způsobených menšinou a většinou. Zatímco v době kdy na tom bylo hospodářství dobře, lidé kradli co potřebovali. Pak přišla doba kdy našinci rozkradli co se dalo. Už tady není co. České hospodářství by se snad ještě dalo zachránit ale nevěřím tomu. Tak se samozřejmě kriminalita zvětšuje vždyť každý člověk potřebuje jíst, něco vlastnit. Lidé si nepomáhají, nastřádané vklady a peníze jdou bůhví kam. Nestačí někam poslat DMS SMS. Je zde hodně nedůvěřivosti a právem. Protože se otevřely hranice a kdekdo sem může přijít. Nikdo to nehlídá. Nejsme česká rodina ve které by jsme se znali, jsme cizinci ve vlastní zemi. Nechci domýšlet na jakém levelu skončíme s bezpečností. Tady http://havlic­kobrodsky.denik­.cz/zlociny-a-soudy/20110726_­ji_zautocili-na-muze-sebrali-mu-veci-f363.html

to je náš obrázek. Před 3mi týdny jsem tomu unikl o chlup ve Veselí nad Moravou. Bílý transporter.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-dostat-ven-z-nakladoveho-prostoru-dodavky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek