Jaký máte názor na metrosexuály?

Nejlepší odpověď
ten který je

Já už jsem jen retrosexuál.:-D

Další odpovědi
gecco

Nevadí mi – pokud netrvají na tom, abych se česal, holil, myl, převlékat (etc) stejně, jako oni…
Jo – a eště k nim nemusím čuchat…
😁
___
Já mám svůj názor na svůj zevnějšek. On(i) má(jí) také svůj…
Klidně se s ním(i) potkám a pokecám a popiju. A pokecám…

No – jsou to prostě lidi…

Roxana

Že by jim slušela vojna. 🙂

briketka10

nevaděj mi a proč by měli jen proto, že
jsou čistě oblečení, učesaní, voní a nesmrdí,
jako bezdomovec, který nastoupí do autobusu,
nebo, kdejaký opilec a páchne mu z huby
jen chlast a cigarety ??
tak mi nevadí ani homosexuálové, protože
se chovají kolikrát slušněji než hetero-muži
k ženám :))

iceT

Nevadí mi upravený muž\kluk,ale měl by mít koule na to,aby se jako muž\kluk choval.

suaeda

Ano slušně se obléknout a dodržovat hygienu je základ, ale co se moc přehání není dobré. Takže tento styl nemusím. Připadá mi to obdobné, jako když pěkná holka ze sebe naopak dělá drsňačku, která na sebe nahází pár hadrů a chová se jako největší rabiják z hospody.

JájsemRaibek

To je sexuál s metr dlouhým?
A pokud je to sexuál, který jezdí metrem, tak žádný páč u nás metro není.

Magix.cz

Ble :(

anonym

Ten,kdo až přehnaně pečuje o svou pleť,vizáž a tak celkově…považuji to za jistý druh arogance.

Nevíteto?

Že je to jejich věc jak vypadaj.

gecco

JUGARe…
jsi ´tu´???

gecco

Pokud ano, odpovez – vysvětli mi toto:
1. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-u-vas-taky-tak-krasne-jako-tady-na-plzensku#discussion
2. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-tady-dovoleno-dat-palec-od-jedne-osoby-3krat-pokazde-pod-jinym-nickem#discussion

A zejména diskuse…

Nechci omluvu (každý má právo na svůj názor a za ten se omlouvat nikomu nemusí), chci – prosím o – budu vyžadovat – snažně prosím – …
Vyber si…
Budu rád, když mi své dotazy (a odpovědi a diskusní příspěvky) nějak vysvětlíš…
___
Děkuji.
😉

anonym

http://tinypic­.com/player.php?v=2i­byxq0%3E&s=8#­.VOg4zmPwtjo

anonym

co to má společnými s metrosexuálama?to teda fakt nechápu člověče

gecco

Roxana → nevíš, co je vojna…
Vůbec nevíš, co povídáš/píšeš…

Roxana

Gecco – to víš, že jo 😁 🙂

gecco

ROFL…