aaabbbccc

Jaký máte názor na Metallicu?

V různých diskuzích často čtu, že právě tahle skupina je v kategoriích méně oblíbených skupin. Já osobně ji mam ráda a zajímalo by mě co vám na ní třeba vadí, tedy jestli s tím máte nějaké zkušenosti, pokud to jde takhle nazvat :)

Nejlepší odpověď
Pepa25

Metallica je naprostá klasika. Uznávám ji i já, který jinak metal neposlouchám. Skvělá je také Apocalyptica, jak hraje skladby od M.

Další odpovědi
cochee

Časy, kdy to byli rockeři, jsou pryč. Od určitého okamžiku se nějak tak změnili „do mainstreamova,“ čímž a) ztratili své rockové publikum, b) získali nové spíš popíkové, ovšem patrně početně značně větší, publikum. Já jsem je žral o trošku déle, než nastal onen zmíněný okamžik, ale počínaje obdobím bez Newsteda už ani neznám jejich alba. Na koncert do Práglu si nicméně zajedu, už jsem je dlouho neviděl a prý tam mají hrát spíš starší kousky.

Ona je známá i role Metallicy, kdy se angažuje (zvlášť Hetfield a Ulrich) v antipirátském počínání, například stojí za koncem serveru Napster, kdysi v podstatě prvního a svého času i jediného hnízda pirátského stahování songů. Já se tomu nedivím, jde o jejich kačky (teda doláčky, srry), ale určitě existují lidi, co je za to odsuzují.

krftwrk

Obyceji pseudo-rockeri…na podiu sice vypadaji drsne, ale v soukromi ujizdi na hip hopu a technu

huxa

Už odpískaná kapela, měli to zakončit na vrcholu slávy s parádou, něco jako udělal Cobain.

kelley

Metallica sice „vynalezla“ trashmetal (Kill Em All, Master Of Puppets…), ale po vydání „černého alba“ 1991 ho přestala skládat a hrát a hraje teď neco hodně divného…