Pokročilý

Jaký máte názor na marihuanu? Je vyloženě špatná a přináší JEN neplechu?

Doplňuji:
Asi jsem to špatně položila, v medicíně je samozřejmě prospěšná, měla jsem na mysli spíš tu část, kdy je vdechována :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpovím otázkou :-) Jaký máš názor na nůž? Je vyloženě špatný a přináší jen neplechu? Obojí se dá použít spousty různými způsoby(např. masti) a nakonec to je vždy všechno stejně o lidech... jejich zodpovědnosti, jak se k tomu postaví, ...

Zastáncem marihuany nejsem a nejsem ani odpůrcem.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pro použití v lékařství není špatná a neplechu nepřináší.
Pokud myslíte kouření marihuany, tak do jisté míry špatná není :) Opakuji, do jisté míry.

Zlatý

Pro puberťáky je z iks důvodů minimálně nevhodná.
Nemocným pak často pomáhá ;-)
Doplňuji:
Účinné a v tomto případě léčivé látky tělo získá lépe mnohdy sice jinak, ale i vdechováním. Jistě, není to nejúčinnější na všechny zdravotní problémy, právě ale pro mladé experimentátory s přístupem 'jen tak, co to udělá' nejúčinnější.

Zlatý

Názor mám spíše kladný. Nedá se říct že je vyloženě špatná. Všechno zlé může být i k něčemu dobré.

Zlatý

Uluuu nehul nici to kratkodobou pamet ..:D ale uzijes si s ni spoustu srandy ...:D takze hul nebo nehul ..vzdy tady budou taci co jin to bude jedno pak taci co bodou pro a ti proti ...esli zacnes hulit tak zjistis ze to muze byt celkem legrace a po case naopak zjistis... ze to zase az takova legrace neni ..a bud prestanes nebo prejdes na jine drogy ...:D ale neni to podminkou ...:D a travu nemusis jen hulit muzes z ni i varit :D ma to krapet rozdilne ucinky ...:D co by do delky trvani a stavu ve kterem budes ...:D ...

Pokročilý

Můj názor na tuhle kytičku je spíš kladný,protože i alkohol může být hodně nebezpečný a to je legální. Já sama zkoušela marihuanu jednou a opravdu jsem se cítila otupěle,jako ych požila alkohol,takže mi to výjde na stejno, můj osobní názor. A co se týká zdravotnictví,tak je velice prospěšná , sama používám konopný šampon a vlasy mám po něm krásné..(není to reklama) :D

Stříbrný

osobně ji teda nehulim,ale její odporůrce nejsem. Je to jako s cigárama, když si někdo myslí,že mu tráva pomůže ať si ji hulí.

Zlatý

Myslím že bůh věděl co dělá, když ji stvořil... a nikdo nemá právo mi ji brát... kor vod huby...
Doplňuji:
ani policajt!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.