Baru.kon

Jaký máte názor na lycea?

Zdravím,
je přede mnou celkem těžká volba – budoucí studium, a začala jsem brát jako možnost školy i lyceum. Nejsem si totiž úplně přesně jistá, co chci dělat, a z gymplu mám strach – že pak nepůjdu dál. Vím, co lyceum je, ale zajímá mě váš názor. Někdo si totiž myslí, že jsou lycea úplně na nic, a někdo se na jejich stranu zase přiklání.
Děkuju za odpovědi :)

Odpovědi
klumprt

Zkus gympl.

Lukáš Ondriš

Vzdy zalezi na konkretnim lyceu nebo gymnaziu.

Hlada

V tvém případě, když nejsi vyhraněná, bych gympl nezatracoval. Do budoucna bude běžné, že člověk v produktivním věku několikrát změní obor, takže všeobecné vzdělání bude mít větší cenu, než dřív. Po gymplu nemusíš jít na vysokou, můžeš si udělat odbornou nástavbu s druhou maturitou.