Avatar uživatele
Löwe

Jaký máte názor na lidi, kteří na internetových diskuzích rozumují? více v popisu, málo místa.

Jaký máte názor na lidi, kteří na internetových diskuzích rozumují, jak jsme my Češi hloupí, a přitom píší s pravopisnými chybami?

Osobně nevím, jestli se mám smát nebo brečet. Ale asi to nebude ani jedno z toho, jelikož se mne vždy zmocní vztek a mám chuť rozbít vše kolem sebe a počastovat diskutujícího opravdu nehezkými slovy. Samozřejmě i s vysvětlením.

Jaký názor sdílíte vy?

Děkuji za odpověďi – v podobě palců.

Doplňuji:
To bych taky chtěl, aby mě to taky nerozčilovalo, ale asi s tím nic moc nenadělám.

A koukám, že jsem tu taky jednu seknul, ale to byl překlep, na mobilu jsou ty písmenka zmatený. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Löwe

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop, gecco, zzzlatokopka, anonym před 3243 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Už dávno mne podobné prkotiny nerozčilují…
😉
Vykašli se na net – a zajdi di knajpy – to budeš koukat, samej zneuznanej genius…
V reále umí hovbeles, ale jak řídit firmu či stát, v tom mají jasno (ještěže se tam nevyjadřují písemně – stačí ústní hrubky)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Nuda,poloprázdné makovice a hlavně anonymita.

Místo častého výskytu ředitelů zeměkoule.

V té knajpě(viz gecco) je to v podstatě to samé.
S jedním rozdílem – mohlo by se klidně stát,že by se říďové servali jako psi.
A není ředitel jako ředitel,někteří mají i metrák živé váhy.

Takže názor lehčího by byl asi přehlasován.

No – tady,na Odp. .............­........jako Mensa to taky nevypadá......co?
Většinou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

gdo pýše s chibama je trupka a na net by radějc nic psát nemněl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Já mám chyby v textu ráda:-) Dělám jich hoooodně a nestydím se za to:-) Aspoň každý pozná, že jsem to psala já a ani jjj-chorvat se nepokoušel mě napodobovat.-DDD A to tu falešné profily založil skoro všem:-))

Mě štve mazal:-(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Diskuze je od toho, aby se diskutovalo, téé jasný, žejo? Když těch chyb není zas až tolik, dá se to přežít, to každopádně. To by nemohl psát nic skoro nikdo. Myslím, že jen malý procento lidí umí psát opravdu bez chyb. I s těmi chybami mi dojde, „co tím chtěl básník říci“, nikomu se za to smát nebudu, natož abych z toho měla nervy, no to už vůbec ne 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Tuhle jsem četl nějakou moudrost, která nebyla sice úplně mimo, ale to, že autor zcela ignoroval shodu přísudku s podmětem (ne tu a tam, nýbrž důsledně), dalo tomu jinak vcelku rouzmnému názoru takovou trpkou příchuť nedůvěryhodnosti. Člověku se pak to moudro těžko přijímá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud neovládají pravopis českého jazyka, tak s tím se člověk ještě smíří, každý nemá buňky na pravopis, ale spíše mi „vadí“, že někteří píší pravopisné chyby záměrně a mají z toho radost. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je mi to uplně jedno. Každý ať se vyjadřuje jak chce a jak umí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monu26

$/2//

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lamalam -Možná jste osoba s vyšším intelektem,ale často mám dojem jako byste se vyjadřovala nemoudře jako zlo samo.

před 3242 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek