_Lucka_

Jaký máte názor na knihu Všecky krásy světa, od Jaroslava Seiferta?

Nejlepší odpověď
annas

Kyž napíši, že knihu mám doma, že jsem ji četla, že zachycuje svět očima autora., k čemu vám to bude?
Seifert píše o českém kulturním životě, o svém osudu. Jeho pohled na svět je plný lásky, např. při při zachycení atmosféry Prahy, v níž žije nejvíc umělců. Také zaujmou jeho portréty přátel i známých osobností kultury,
Seifertovy vzpomínky jsou tedy plné moudrých úvah o životě a smrti, umění a literatuře i o ceně přátelství a lásky v životě člověka.