majulinka*

Jaký máte názor na jogurt Hollandia?

Chuť, cena, kvalita…

Nejlepší odpověď
briketka10

takový, že je to pravý jogurt bez
chemických úprav a bez želatiny,
jako ty co se tváří, jako jogurty a
nejsou..
kupuji si ten s čokoládovou příchutí
a sním ho celý najednou..
vyrábějí bezlepkové výrobky, tak si
někdy nějaký taky koupím :
http://www.ho­llandia.cz/Bez-lepku/49.folder­.aspx

Další odpovědi
Nuk nuk

Je to jeden z nejkvalitnějších jogurtů, který u nás lze koupit za rozumnou cenu. Narozdíl od některých jiných obsahuje skutečně živé jogurtové kultury – lze snadno vyzkoušet.

Akzeret

Celá dívčí část rodiny je spokojená, kluci to nejí.
Chutná skvěle, žádná umělotina. Kvalita se bohužel nejspíš projevila na ceně – vyplatí se kupovat 0.5kg balení, u nás malé kelímky za 21kč, což mi přijde předražené! Za téměř stejnou cenu koupím balení velké a ochutím, jak mně chutná – kakao, müsli, vločky, ovoce,.. ;)

ivzez

Přijde mi u nás nejlepší.
Kupuju „selský jogurt“ ve velkém balení
a ochucuji si jej sama.
Cena velkého balení ± odpovídá.

Asi nejradši jej mám se syrovou zeleninou,
jenom trochu přisolím.

da ny

Jeden z mála kvalitních jogurtů, vyrábějící se v Karlovarském kraji.
Zdravější jsou vždy ty bílé, které si člověk může ochutit sám :) Cena (bez akcí) zdánlivě vyšší, ale za 200g! Velmi chutný.