martin21000

Jaký máte názor na internetové IQ testy?

Co myslíte, jsou přesné stejně, jako ty od psychologa nebo jsou na tom s kvalitou hůř?
Doplňuji:
Existuje i spousty testů zdarma, jsem spíš myslel ty.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsou stejné – kvalitní otestování IQ je otázkou několika hodin, ne minut.
Netové testy slouží jen k ´vybrání´ peněz od méně inteligentních lidí (inteligentní člověk takové testy nedělá)…
😉
Doplňuji:
I pro testy zdarma platí to, že „otestování IQ je otázkou několika hodin, ne minut“.

Další odpovědi
Dochy

Bez ohledu na kvalitu ty které jsem viděl považuji za neetické podnikání. Pokud pomalu na každé stránce je reklama „otestujte si IQ online“ a když projdu testy (což nějaký čas trvá) zjistím, že bych se dozvěděl výsledek, musím někam poslat SMSku za 150kč, je to podle mně na hraně podvodu a vhodné téma pro organizace zaměřené na ochranu spotřebitele…

gulag

Jsou velice prezne ! U psychologa my vislo myslim IQ 132 a na netu 127.

Dochy

Mowla: Kdybys napsal „neplatí“ tak budiž. Ale takhle to musím brát jako osobní urážku!!!

😉

anonym

A jóóó – promiň…
„Neplatí“ je správně…
😉
Jo – já jsem je nedělal – protože se mne (podobně jako nyní tazatel) na jejich ´přesnost´ ptal známý – a uvedl, že neví, jestli má za takový ´test´ platit – takže jsem o potřebě placení za ně věděl dřív, než na mne na netu nějakej ´vykoukl´.
😉