DomcaCZ

Jaký máte názor na Gustáva Husáka

Nejlepší odpověď
mosoj

Že už umřel.

Spíš se zeptej jaký názor měl on na svoje soudruhy, kteří ho soudružsky věznili.

Další odpovědi
bolak

Myslíš Gusťu? že měl dost potrhlýho holiče

anonym

Jen,že na mě působil jako dobrý uspávadlo.Při novoročním projevu dalších „plků“ vycházejících z jeho úst jsem vždy báječně usínala.

briketka10

Visel nám ve třídě..

anonym

Byl to kabrňák.

Zdroj: 🙂

lexx

Poslední prezident ČSSR který něco znamenal.
Evropský formát, vzdělaný, intelektuál, diplomat. Vystřídal ho ryšavý parchant, prolhaný opilec Havel, autor stupidních her z prostředí pivovarů a degenerované smetánky. A dneska Venca Klaun ? Historie to označí jako dobu největšího temna českého státu.