Avatar uživatele
Kerynka

Jaký máte názor na facebook ? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, dědapetr před 4761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jsemtady

Je to víceméně šmírárna, akorát se kouká co kdo dělá. Smysl to má v tom, že tam kolikrát najdete ztracené spolužáky atp., jinak je to k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Zrušil jsem jej vadilo mi že se tam objevovaly všechny moje aktivity na tomhle servru. Co je komu do toho na jaké otázky a odpovědi se tu dívám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SajmonModer

Že je to pěkná blbost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Agresivní žrout času pro jednoduché, s určitými malými výhodami pro rozumné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Cenný zdroj informací:-D Některé existence tam dají i číslo bot:-D Až budu chtít půjčku vím kam pro data narození;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Vcelku žádný používám ho je pro komunikaci se známými.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Uz jsem to sem jednou daval, tak to s dovolenim jen zkopiruji:

Kdo jej vyuziva normalne, pro toho muze byt i prinosem. Je dobry v tom, ze se tam da najit spoustu lidi, se kterymi jsme postupem casu ztratili kontakt, v tom, ze je zajimave sledovat, co v danem case delaji ostatni, je jednoduche kontaktovat kamarady, apod.

„Blbci“ jsou uzivatele, kteri se jim nechavaji prilis strhnout, drepi na tom porad, sili, kdyz nemohou nakrmit sve „rybicky v akvariu“ nebo nekoho „sejmout v mafii“; nebo kteri bez FB proste nemohou byt. Jo. A ti, kteri pisi jako prasata ^^; (Pardon, ale ty 14lety holky – a bohuzel obcas i kluky, co vymenuji V za W, K za G a vsude davaji milion srdicek nesnasim ^^; ) Ale to neni chyba facebooku. To je chyba uzivatelu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek