Kerynka

Jaký máte názor na facebook ? :)

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Je to víceméně šmírárna, akorát se kouká co kdo dělá. Smysl to má v tom, že tam kolikrát najdete ztracené spolužáky atp., jinak je to k ničemu.

Další odpovědi
elektrikář

Zrušil jsem jej vadilo mi že se tam objevovaly všechny moje aktivity na tomhle servru. Co je komu do toho na jaké otázky a odpovědi se tu dívám.

SajmonModer

Že je to pěkná blbost!

Já...

Agresivní žrout času pro jednoduché, s určitými malými výhodami pro rozumné…

AndreiRanger

Cenný zdroj informací:-D Některé existence tam dají i číslo bot:-D Až budu chtít půjčku vím kam pro data narození;-)

dědapetr

Vcelku žádný používám ho je pro komunikaci se známými.

chudst

Uz jsem to sem jednou daval, tak to s dovolenim jen zkopiruji:

Kdo jej vyuziva normalne, pro toho muze byt i prinosem. Je dobry v tom, ze se tam da najit spoustu lidi, se kterymi jsme postupem casu ztratili kontakt, v tom, ze je zajimave sledovat, co v danem case delaji ostatni, je jednoduche kontaktovat kamarady, apod.

„Blbci“ jsou uzivatele, kteri se jim nechavaji prilis strhnout, drepi na tom porad, sili, kdyz nemohou nakrmit sve „rybicky v akvariu“ nebo nekoho „sejmout v mafii“; nebo kteri bez FB proste nemohou byt. Jo. A ti, kteri pisi jako prasata ^^; (Pardon, ale ty 14lety holky – a bohuzel obcas i kluky, co vymenuji V za W, K za G a vsude davaji milion srdicek nesnasim ^^; ) Ale to neni chyba facebooku. To je chyba uzivatelu.