Andyna Č.

Jaký máte názor na Emo?

osobně mi Emo lidičky nevadí, ale zajímal by mě váš názor

Nejlepší odpověď
badisko

Zadny …emo je styl ktery …nebude mit dlouheho trvani a to nejsem zadmej prorok …at je kazdej jakej chce …hlavne at neni vul jako ja :D

Další odpovědi
anonym

Emo styl už je snad pryč, ne?
V každém případě mi nechybí. Nikterak mi nevadili lidičky, kteří vypadali jako členové Addamsovy rodiny se zoufalým výrazem v obličeji, ale mám raději jiné barvy než černou a preferuji originalitu a kvalitu před kvantitou kopií.

krftwrk

Emo je fajn, dokonce jsou i velice uzitecni v oblasti mediciny. Napr. mrtvej emar muze poslouzit jako darce organu, tedy krom mozku…