mráček

Jaký máte názor na dětský modeling? Máte sním někdo zkušenost prosím? Od kolika let by jste nechali dceru fotografovat?

V jakém druhů oděvu by jste ji nechali fotit?

Nejlepší odpověď
Hlada

Já bych v tom neviděl ani pedofilii ani karieru. Agentury potřebují stále nové tváře, takže nejspíš s dcerou udělají pár fotek a tím to skončí. Pro ni to bude zajímavý zážitek. Pokud máte obavy, můžete si o agentuře zjistit bližší údaje nebo dceru doprovodit. Oblečení ani věk bych neřešil. To je dané objednávkou.

Další odpovědi
anonym

mráčku,mráčku­..Tvoje otázka dnes položená ještě na tvém profilu je.!

Stephanie

Mně osobně by se víc líbilo, kdyby fotili mou dceru když je malinká. Třeba 2 až 5 let. V téhle době jsou děti nejvíc roztomilý. Dětský modeling mi nevadí a pokud by se to dceři líbilo, nezakázala bych ji to, ovšem musíte mít důvěru v agentuře, který dceru propujčujete! S druhy oděvu v tomto věku si nemusíte zatěžovat hlavu, však až bude dítě v pubertě bych měla už jiný názor. Jde hlavně o to vybrat si tu správnou agenturu který budete na 100% důvěřovat. Ne nějakou o které lidi vlastně skoro nic neví, to potom je tam riziko pedofilie. Myslím, že taková dcerka kterou modeling baví, vám bude jednou vděčná až bude dospělá. To je můj názor. 😉 (Ale děti zatím nemám.)

žolik

To záleží na tom v čem je ten modeling,skušenosti v tomto nemám,je hodně v čem se můžou fotit,to záleží jen na rodičích a já tak 13 až 15 let.

Zdroj: žolík

Alesh

Můj názor je, že je to bašta pro pedofily, kteří se kolem tohoto oboru zákonitě musí točit. Osobně bych si to jako rodič velmi rozmyslel, jestli to dítěti nerozmluvit. Na druhou stranu za jasně daných podmínek si umím představit, že dítě něco nafotí. Čím je menší, tím víc „civilní“ fotky to musí být. Tím myslím, že třeba 6leté dítě může fotit leda tak obal na stavebnici. 10–12letá slečna by už mohla předvádět nějaké ty šatičky, ale spodní prádlo, plavky, až někdy po 15 nebo spíš po 18.
Další věc, kterou je potřeba uvážit, jestli vůbec směřovat dítě k tomuto oboru. Neříkám, že nemají špičkové modelky dobré platy, na druhou stranu kolik jich je špičkových?! A kolik na jednu špičkovou připadá lidských tragédií … anorexií, bulimií, braní drog apod. No, možná to vidím zbytečně černě …