annas

Jaký máte názor na citát?

Sébastien- Roch de Chamfort řekl: „Příroda nám dala iluze jako náhradu za to, co nejsme; a smysl pro humor jako náhradu za to, co jsme.“

Máte smysl pro humor? Najdete si důvod ke smíchu?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já smysl pro humor mám určitě 🙂 Snažím si ze všecho udělat srandu. Jsem takový smíšek rodiny. 😁

Další odpovědi
anonym

pokazde se snazim vse brat s nedhledem,nekdy to sice nejde a tak nastoupi melancholie,ale smich je dulezita soucast naseho zivota vic nez iluze

vagra

Myslím, že mám smysl pro humor a důvody nemusím hledat, přicházejí takřka denně samy.
Například tady se najde poměrně hodně lidí se smyslem pro srandovno, což je moc dobře.
Souhlasím s Bosmansem Philem, který řekl,že nejztracenější den našeho života je ten, v němž jsme se nezasmáli.

Michal

To je tvrdý citát,k smíchu určitě není.
Ale rád se směju a mám rád humor.