NiCMOCBOY

Jaký máte názor na bílou varnou desku?

Chystám se vybavit bílou kuchyňskou linku bílou varnou deskou (indukční) a bílou vestavnou troubou ve výšce pasu. Tzn. že nebudou nad sebou. Mj. pracovní deska bude v dekoru podobném tmavému zebranu.
Touto cestou prosím o nějaké názory. Děkuji i za negativní 🙂

Odpovědi
hanulka11

Mám ráda netradiční věci , takže mně by se to líbilo.
Zvolte výrazné doplňky a bude to moc pěkné

dědapetr

Ta černá v té bílé může být zajímavý vzhled,jo může to být fakt dobrý.