Sky

Jaký máte názor na barvení vlasů už v 15 letech?

S dobrou kadeřnicí a správnou péčí to není tak hrozné, ne?

Nejlepší odpověď
Deli

S dobrou kadeřnicí to není hrozné, ale každopádně je to zbytečné. Dokud nemáš šediny, které je třeba skrýt, užívej si svou mladou přírodní krásu. Není nic šílenějšího, než slečna, která je zmalovaná a na hlavě odrosty barvy, protože došly korunky na pravidelnou návštěvu kadeřnice…

Další odpovědi
terry

V 15 k tomu nevidím důvod.
Barvení vlasům škodí i když někdy méně a jindy více. Správná peče je relativní pojem a pouze snižuje rizika poškození.
Dala bych přednost dobrému střihu a správné péči, aby byly vidět pěkné a zdravé vlasy.
Doplňuji:
Jo. barvení 1* za rok opravdu neuškodí, jen ta odrostlá barva vypadá fakt skvěle.
A žehlení každý den? Znám holku, žehlila si své krásné husté a vlnité vlasy častěji než bylo zdrávo. než ji začaly vypadávat. Pak jí lékařka doporučila okamžitě se žehlením přestat, než se vlasy obnoví dorostou + podpůrnou léčbu.
Dnes už si je žehlí jen výjimečně.

sdesigner

Momentalne sa zdrziavam v severnom Taliansku. je tu aj vela dievcat a mladych zoen zien a ako spravny chlap sa aj rad pootacam. nieco sa mi ale na tom nezdalo. zdaju sa mi tieto zeny akosi viac pritazlevejsie ako u nas doma. pricom krasou sloveniek sa nemozu zrovnavat. lenze krasa a zensky povab nemusia byt vzdy spolu ruka v ruke. potom som na to prisiel. su uplne prirodzene. (povacsina samozrejme) krasne zdrave nefarbene vlasy im zdobia jemne namalovane tvaricky. a to je to prave potesenie pre muzske oko. ved vlastne pre nas to vsetko robite. ci uz sa vam to paci alebo nie. pokial na to nieje dovod nefarbite si tie vlasy. pokial nemate sediny je to fakt zbytocne. radsej si kupte kvalitny sampon a kury na vlasy a neviem co este . a prekvapte okolie jednoduchou zenskou krasou. presminkovane odfarbene superblondinky su len rana pod pas od medii prirodzenej zenskej neznosti.

kamila44444

Mnoho mých kamarádek si barví vlasy, ale nechápu proč.. Když si je nabarví/š 1× za rok, tak to neuškodí vubec :) Já si je třeba žehlím i každý den a pořád je mám :D

pizlicka

je mi 38let,a dokud nesedivim,barvit nebudu.