vlastina

Jaký máte názor na balené vody v obchodech?

Nejlepší odpověď
quentos

je užitečná tam, kde není dobrá voda z kohoutku – např. HK, Brno. Všude jinde jde o čirý byznys. Ještě před deseti lety lidi při předpovědích, že jednou budem vodu kupovat, si lidi ťukali na čelo.

Další odpovědi
Miroslavst

Jaký mám názor? Ujde to, akorát by mohli udělat lepší to ouško, co je vlastně jen kus izolepy s papírkem, protože se to trhá a ten balík vody se tak odnést nedá.

verka

Někdy nějakou koupím. Začalo se ale říkat, že je lepší kohoutková.

elektrikář

Je to výhoda kdzž vám přestane téct voda, Ale platíte obal.Kde jsou ty časy když sodovka stála 0,50.- a za láhev dostal korunu spátky.