vlastina

Jaký máte názor na Badoo a Facebok?

Nejlepší odpověď
anonym

Upřímně mi to zas tak úžasné nepřijde, ani jedno – ještě před nimi tady bylo myspace.com a nikdo z toho takové haló nedělal… všechno je jen otázkou času, je to příliš zpropagované až se to protiví…

Další odpovědi
Bumbes

Těchto sítí je v každé lokalitě (podle používané řeči) nespočetné množství. Některým se podařilo překročit tyto hranice, většinou díky multijazykové podpoře a potom jsou z nich někteří „na větvi“ viz některé reportáže v TV o FaceBooku a Googlu.
Názor mám neutrální, něco používám, něco ne. Každý si může vybrat jakou síť používat, nebo nepoužívat a nemusí se hned podřizovat pseudomoderním trendům.