-Z-D-L-

jaký máte názor na avg tuneup ?

Jaký máte názor na AVG TuneUP 2014 ?
pomáhá počítači nebo spíše škodí ?
a váš osobní názor díky…

Nejlepší odpověď
anonym

V rukou zkušeného znalce Win jde o ´slušný´ nástroj, který ovšem onen znalec nevyužije, protože si OS ´naladí´ ručně líp.
V rukou nezkušeného jde o potenciálně nebezpečný SW.
A v rukou lamy-´zkoušeče´ o zbraň pro efektivní (z)boření Win.
😁
Naprosto nedoporučuju tento (a podobné SW) nikomu – zejména ne těm, kdo věří marketingovým slibům.
___
Lépe je se ´něco´ naučit, než se stát patlalem.

Další odpovědi
abendsbrot23

Když PC vyčistím jednoklikovou údržbou, která je součástí TuneUp 2014 a pak pustím další program s jednoklikovou údržbou, tak po něm najde ještě další smetí.
Ale to je možná i tím, že z určitých důvodů TuneUp neaktualizuji.

jáára

A já říkám, že takovej soft se neinstaluje.