BEAES

Jaký máte názor, či zkušenost s robotickým vysavačem na baterie?

Nejlepší odpověď
HOMER

Zkušenost nemám,ale myslím si,že je to dobrá věc do pokoje ve stylu nikde nic.Do toho našeho,přeplněného nábytkem se spoustou koutů a jiných nepřístupných míst je to jen drahá hračka.

Další odpovědi
ReHu

S vysavačem na baterie nevím, ale myslím, že jsou lepší ty, co se nabíjejí v jednotce napojené na síť.
Jezdí po pokoji tak dlouho, až vysají celou plochu. Mají čidla, takže se schodů nespadnou a nábytel jen lehce dotknou.
nejsou tak výkonné jako normální vysavače, takže se spíše hodí na průběžný úklid a jednou za čas to vzít pořádně.
Ale třeba když jste v práci či na výletě, je to šikovná věc na průběžnou údržbu.