Jaký máte názor

na výrok:Charakter je to, co jsi,
když se nikdo nedívá.
Co myslíte?

Nejlepší odpověď
ten který je

Poslední dobou mne napadá,že na tento výrok je potřeba se zamyslet zejména s užíváním internetu a internetových diskusí.Já sem se účastnil několika diskusí kde se mohl diskutér vyjádřit k domácí politice,zahraniční politice nebo třeba k ekonomice,sportu či tzv.černé kronice.Nejvíc mne mrzí že když má někdo odlišný názor,je urážen a zesměšnován aniž by byl oponent schopen podrobněji uvést patřičnou věc na pravou míru a ožehavé téma vysvětlit či přidat svůj názor.Vážím si proto těchto stránek,kde jsou ve většině případů slušní lidé.Nikdo se nedívá ale budme slušní.
P.S.To Standa:Pane Stando vážím si Vás jste zajisté slušný a vzdělaný muž ale v jedné věci jste se spletl-nejsem ani jsem nebyl nikdy čtenářem blesku ani podobných bulvárních slátanin.Neznáte mne.Děkuji.

Další odpovědi
quentos

to má něco do sebe. Naráží to nejspíš na fakt, že pobyt ve společnosti je z velké části o přetvářce, o tom, že svůj charakter nemůžeme plně projevit.

mojitek

Tento vyrok je jeden z mala,ktery je pravdivy do morku kosti.

Vicki

Tak to je velká pravda.Anebo-Chcešli poznat charakter člověka,dej mu moc.Ten taky sedí.

Michal

Poněkud zjedodušený citát.Carakterní člověk je a nebo ne.