Jaký máte názor

na výrok:Charakter je to, co jsi,
když se nikdo nedívá.
Co myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Poslední dobou mne napadá,že na tento výrok je potřeba se zamyslet zejména s užíváním internetu a internetových diskusí.Já sem se účastnil několika diskusí kde se mohl diskutér vyjádřit k domácí politice,zahraniční politice nebo třeba k ekonomice,sportu či tzv.černé kronice.Nejvíc mne mrzí že když má někdo odlišný názor,je urážen a zesměšnován aniž by byl oponent schopen podrobněji uvést patřičnou věc na pravou míru a ožehavé téma vysvětlit či přidat svůj názor.Vážím si proto těchto stránek,kde jsou ve většině případů slušní lidé.Nikdo se nedívá ale budme slušní.
P.S.To Standa:Pane Stando vážím si Vás jste zajisté slušný a vzdělaný muž ale v jedné věci jste se spletl-nejsem ani jsem nebyl nikdy čtenářem blesku ani podobných bulvárních slátanin.Neznáte mne.Děkuji.

Další odpovědi:

Zlatý

to má něco do sebe. Naráží to nejspíš na fakt, že pobyt ve společnosti je z velké části o přetvářce, o tom, že svůj charakter nemůžeme plně projevit.

Zlatý

Tento vyrok je jeden z mala,ktery je pravdivy do morku kosti.

Bronzový

Tak to je velká pravda.Anebo-Chcešli poznat charakter člověka,dej mu moc.Ten taky sedí.

Stříbrný

Poněkud zjedodušený citát.Carakterní člověk je a nebo ne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3354
Zlatý Drap 1786
Zlatý led 1449
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1071
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.