Avatar uživatele
anonym

Jaký máte názor

na výrok:Charakter je to, co jsi,
když se nikdo nedívá.
Co myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5139 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Poslední dobou mne napadá,že na tento výrok je potřeba se zamyslet zejména s užíváním internetu a internetových diskusí.Já sem se účastnil několika diskusí kde se mohl diskutér vyjádřit k domácí politice,zahraniční politice nebo třeba k ekonomice,sportu či tzv.černé kronice.Nejvíc mne mrzí že když má někdo odlišný názor,je urážen a zesměšnován aniž by byl oponent schopen podrobněji uvést patřičnou věc na pravou míru a ožehavé téma vysvětlit či přidat svůj názor.Vážím si proto těchto stránek,kde jsou ve většině případů slušní lidé.Nikdo se nedívá ale budme slušní.
P.S.To Standa:Pane Stando vážím si Vás jste zajisté slušný a vzdělaný muž ale v jedné věci jste se spletl-nejsem ani jsem nebyl nikdy čtenářem blesku ani podobných bulvárních slátanin.Neznáte mne.Děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

to má něco do sebe. Naráží to nejspíš na fakt, že pobyt ve společnosti je z velké části o přetvářce, o tom, že svůj charakter nemůžeme plně projevit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Tento vyrok je jeden z mala,ktery je pravdivy do morku kosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Tak to je velká pravda.Anebo-Chcešli poznat charakter člověka,dej mu moc.Ten taky sedí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Poněkud zjedodušený citát.Carakterní člověk je a nebo ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek