Jaky mam narok na socialni prispevek kdyz jsem matka samozivitelka bez otce uvedeneho v rodnem liste?

mam jen rod.pridavky ktere konci v 21.mesicich veku ditete,mam i trvaly pobyt v najmu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak kromě rodičovského příspěvku,máte nárok na přídavek na dítě,sociální příspěvek a zřejmě i příspěvek na bydlení. Zajděte na příslušný Úřad práce,kde jste žádala o rod.příspěvek a pracovnice Vám přesně řekne,co a jak…

Další odpovědi
Jambalaya

Hm, a co takhle, že byste se obrátila na otce? Z jakého důvodu hážete jeho povinnosti na stát, tedy na nás všechny?