Jaký mám nárok na fin.vyrovnání za zhodnocení nájemního bytu při jeho dobrovolném opuštění?

Nejlepší odpověď
musak

Tvoje otázka je nepřesně formulovaná.Musíš mít povolení o staveb.úpravách od vlastníka.Poté musíš podepsat dohodu,že po ukončení nájmu nebudeš nebo budeš požadovat náhradu za zhodnocení(faktůry schovat).Nezbývá ti než pozvat soudního znalce a znalecký posudek předložit majiteli a nebo soudní cestou.Jiná možnost v našem právním státě pro občana neexistuje.Soudy spíše věří majitelům bytů a budou u soudu tvrdit,že takové úpravy bytu nechtěli a soud jim dá za pravdu a tím pádem máš smůlu.

Další odpovědi
Mili @

To by mě taky zajímalo…
Každý se přece snaží si byt upravit a tím jej zhodnocuje!!!!