Ivka3004

Jaký mám koupit pevný disk? TV LG 42LS570S

Zde je odpověď z podpory LG, ale přesto si na Heurece neumím vybrat. A ještě, prosím, odpověďět, co je FAT32.
Moc děkuji.

Nase TV nepodporuju nahravanie na USB Flash disc, je mozne len prehravanie medialnych suborov s predmetnych zariadeny. Nahravanie je podporovane len na externe HDD
Samozrejme, v pripade externeho HDD musia byt dodrzane urcite parametre :

  • velkost HDD (3.5”) min. 40GB , maximalne 2TB
  • rychlost otacok minimalne 5000 /min
  • sformatovany vo FAT 32
  • idealne s vlastnym napajacim zdrojom (USB 2.0)

Za tychto podmienok sa odblokuje funkcia Time machine 2 a bude mozne na HDD nahravat. HDD je potrebne naformatovat pred pouzitim vo vasom PC vo formate FAT32, nasledne ho vlozite do vasej TV, kde prebehne inicializacia a TV si zariadenie privlastni.

Nejlepší odpověď
Emefej

Ty požadované parametry splňují snad všechny současné externí disky. FAT32 je zastaralý souborový systém, podle kterého operační systém ukládá a spravuje data uložená na disku. Dá se po připojení disku k počítači kdykoliv změnit, dnes se obvykle používá mnohem výkonnější NTFS.