jaja1999

Jaký mám dat jméno?

mam psa nevim jaky ji mam dat jmeno je to holka

Nejlepší odpověď
kenyrts

mohu pomoci tím,že nabídnu psí kalendář:

Zdroj: http://calendar­.zoznam.sk/ani­mal_nameday-czx1hor.php

Další odpovědi
panenka

nebo ssi do vyhledávače zadej psí jména a uvidíš že si něco určitě vybereš.my máme například doma besina

Haníí

Mně se třeba líbí jméno Betka:)Je to spíše pro koně,ale moc pěkné.Nebo Jiskra,jmen je strašně hoodně¨!!

tomy999

Já bych dal jméno Sandy.

Elizabet

Ahojky já přesně nevím jaké jméno by si chtěla ale doporučuji ti tuto stránku mám od nich jméno mého pejka a mé kočičky opravdu výborná stránka.

Zdroj: www.jmena-psu.cz/

kekitka

ja bych dala jmeno kekitka

Péťa5

Dobrý den…co třeba Sendy..nebo Sára,Besina,Sisi.

bubukaa

znám psa bernský salašnický pes ktarý dostal jméno podle plemene – Berny
nebo se podívej do psího kalendáře a najdi jméno podle data narození
nebo jí dej netradiční jméno – Kočka , myška,rybičkA