Jaký mají smysl televizní jazykové kurzy angličtiny v ranním vysílání?

Nejlepší odpověď
tom004

Jsme odpočinutí, mozek je vnímavější, zřejmě si lépe ukládá do paměti. Možná je to podobné jako s melodií, kterou ráno slyšíme jako první a potom si ji jak „magoři“ broukáme ještě půl dne a ne a ne se jí zbavit. 🙂

Další odpovědi
hanny 2

Taky jsem o tom přemýšlela,to je takovej fofr,že si z toho nikdy nepamatuju vůbec nic!

jwood

Žádný. Vůbec žádný. Copak se z pár minut naučíte třeba anglicky po telefonu domluvit rezervaci v hotelu? To by opravdu museli říkat přesně ty věty,co slyšíte v televizi. A i u nás je spousta nářečí 🙂.

manon

Nekoukám na ně, ale jak to tady čtu, tak to bude nějaká rychlovka k ničemu. Tak se pak nabízí, že smyslem je dohodit kšeft pro někoho známého nebo snaha tvářit se, že vysílání nabízí nejen věci konzumní ale i vzdělávání.

terry

Třeba neměli nic jiného.

Lizart121

Také jsem nad tím přemýšlela, podle mě je naprostá blbost se takhle naučit anglicky.