jjj123456789

Jaký mají Jehovisti názor na ničení tisíce let starých památek islamisty?

Mají to za barbarství, nebo je to podle nich správné?

Odpovědi
Roman71

Jaký mají svědkové Jehovovi názor na takovéhle jednání vyznavačů Islámu?
Nevím, jestli tady mám mluvit za všechny spolukřesťany, ale docela by mne zajímaly pohnutky islamistů. Ničení tisíce let starých památek je špatné. V každé památce se odráží kultura dřívější civilizace. Tolik můj názor. :)

Psychotic

Zaprvé nechápu, proč by z zrovna Jehovisti měli mít za správné. Nemyslím, že by Jehovisti měli vyloženě někde napsané „nepoboříš památku bližního svého“, takže můžou mít každý svůj názor.

Zadruhé „barbarství nebo správné“ je falešné dilema. Je spousta mezi-stupňů. Třeba mně je ničení tisíle let starých památek islamisty fuk. Nezájem. Nuda.

dědapetr

S výrou Jehovistů to nemá nic společného.Lídé kteří ničí minulost nemají právo na bodoucnost.

setapouch

Přemýšlím, jaké IQ musí člověk mít, aby se dokázal zeptat na správném místě…
Co to zkusit přímo u těch, na jejichž názor se ptáš? http://www.jw­.org/cs/svedko­ve-jehovovi/kontak­t/ceska-republika/