Zepple

Jaký mail má pan Libor Činka?

Slyšeli jste o Liboru Činkovi? :D Je to psychoterapeut, psycholog atd… Zabývá se zrychleným učením, čtením a zlepšením paměti. S těmito věcmi nemám nějaké obrovské problémy, např. že bych se učila na 4 a tak…, ale rozhodně potřebuju pomoc. Objednala jsem si jeho knížku Zrychlené studium a čtení a ta mi sice pomohla… zejména v tom zrychlit čtení, teď už čtu zhruba 300–400 slov za min., dřív to bývalo kolem 200. a díky ní jsem taky narazila na myšlenkové mapy. Každopádně mi kniha nepomohla ve všem, jak by se za její cenu skoro dalo očekávat. Mám na pana Činku ještě spoustu dotazů apod., a že by vedl nějaké FAQ nebo odpovídal v nějaké diskuzi se říct nedá. Takže mu napíšu mail…, jeho e-mailou adresu se mi, ale taky najít nepodařilo… Po dlouhém hledání jsem našla jen kancelarcetros.cz ,což rozhodně není mail přímo na něho a nějaké jeho sekretářce se mi o mých problémech psát nechce. Najdete nějaký mail přímo na pana Činku? A máte někdo s Liborem Činkou nějaké zkušenosti?? Na internetu jsem teda našla jen spíše negativní ohlasy, přesto doufám, že mi pomůže…

Nejlepší odpověď
panenka

Pan Činka má meil info@cetros.cz

Zdroj: http://g-i.cz/cz/index­.php/akredito­vani-terapeuti/49-akreditovani-terapeuti/4-libor-cinka