Miroslavst

Jaký má význam datum 11022011,, které čteno pozpátku je stejné? Vysvětlíte význam tohoto data?

Věříte na něco, co by mohlo toto způsobit?
Má to nějaký vliv na život nebo přímo na nás?
Doplňuji:
Stane se něco nebo je to jen číslo? Věříte na magii čísel?
Mají čísla nějaký význam?

Nejlepší odpověď
dagry

Mirku jsi dobrý, tato kombinace mě vůbec nenapadla, ale každopádně je to zajímavé. Pro mě je tento datum magický tím, že dnes nemusím do práce, protože jsem si vzala dovolenou. A víc v tuto chvíli neřeším. Ale on to tu někdo rozebere.

Další odpovědi
iceT

Je to dnešní datum a kdybyste to takhle nenapsal,tak by mě ani netrklo,jak pěkně se vyjímá a že se čte stejně tam i zpátky.
Nemyslím,že by takové nebo podobné datum mohlo mít vliv na lidi nebo na život,snad jen pro ty,kdo hledají symboliku ve všem.
Nevěřím ani na 2012.

poa.li

Pořád se něco děje, pročež je možné domnívat se prakticky o čemkoli, že to znamená leccos..

BEAES

Čísla mají svou moc a každé něco znamená, člověka může hodně ovlivnit i datum narození, zabývá se tím věda-Numerologie.

Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel dat narození s cílem dospět k lepšímu pochopení života a osobnosti daného člověka.

Numerologii využívaly všechny dávné starověké kultury. Byli to staří Řekové, Číňani, Egypťané, ale záznamy o numerologii rovněž najdeme u Májů, Peršanů a Babyloňanů.

Podle řeckého filizofa, astrologa a matematika Pythagora může být cokoli vyjádřeno číselnou hodnotou. Jeho učení vycházelo z tajné Egyptské číselné magie. Pythagoras používal čísla a jejich výklad nejen ve spojitosti s materiální úrovní, ale také s duchovními a vesmírnými souvislostmi.

Numerologie poukazuje na skutečnost, že každý tvor přišel na svět s rozdílnými vlastnostmi, kvalitami a s různými životními úkoly. Proto by si rodiče měli více všímat data narození svého dítěte. Zdaleka ne všechny vlastnosti jsou dědičné. Naopak většina charakterových vlastností vyplývá z data narození. Na základě tohoto poznání můžeme daleko více využít nadání a schopnosti našich dětí i nás samotných.

dudu

Někde jsem četl, že z pohledu numerologie příliš mnoho jedniček a dvojek pohromadě není ideální. Proto třeba nedoporučují uzavírat sňatek 11.11.2011! Ovšem já na tyto aspekty příliš nevěřím.

anonym

Vzhledem k tomu,že jdu za chvíli makat,tak pro mne v tuto chvíli neznamená vůbec nic,jen palindrom(snad to platí i u čísel),jinak bych si to pohlídala,jestli má pro mne nějaký význam tohle datum,teď jen ja k se zpívá v jedné staré písničce-Docela všední obyčejný den..

hanulka11

Už se stalo, změnilo se počasí leje jako z konve, jinak den jako jiný .

Pro toho kdo věří se třeba něco významného stane.

ReHu

Něco se stane – stalo.
Dostala jsem 2 pěkňoučké objednávky. Už jsem je potřebovala jako sůl 🙂.

Rohlik

Jsou to tzv palindromy