RQLM

Jaký má toto parabezpečnostní opatření?

K čemu je dobrý v tramvajích hasičský přístroj zavřený v plechové skříni opatřené visacím zámkem a lékárnička v druhém voze soupravy uzamčená v kabině řidiče?
Nemyslím to jako řečnickou otázku; vždyť v případě nutnosti je toto opatření holý nesmysl!

Nejlepší odpověď
www

Proto, aby nedošlo ke zcizení. Sklo se dá v případě nutnosti rozbít.

Další odpovědi
Drap

Hasící přístroj a lékarnička je dáno zákonem. Visací zámek je zabezpečení proti vandalům. Je to sice paradox, ale nevím jak by to šlo řešit jinak ?. Asi žádný dopravní podnik nemá na to, aby třeba i několikrát za den doplňoval