Avatar uživatele
Michal Kole

Jaký má smysl si zablokovat kontakt?

Tazatel nebo odpovídající nebo čtenář pak nemá možnost si s odpovídajícím s jehož odpovědí nesouhlasí nemá možnost si situaci soukromě vysvětlit.

(samozřemě inteligentní formou)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym před 4403 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nechcete-li s dotyčným kontakt riskovat, tak ho máte možnost zablokovat. Tím zabráníte třeba tomu, aby Vás obtěžoval.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Právě dnes jsi horoval za ochranu osobních informací a najednou obracíš?
Jednak se několikrát řešilo a pravidla to důvodně umožňují, čímž vycházejí vstříc těm, kteří nestojí o negativní maily či jiné lustrování, viz odkaz:
Jinak nový program přece dává šanci vyžádat konkrétní kontakt, kde má uživatel aspoň právo si vybrat a nedávat se všanc krvežíznivému davu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/negativni-maily

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal Kole

Doktore, já jsem se moc vcítil do role tazatele 🙂

Občas mám jiné názory než vy, ale částečně je problém v tom, že jsem mladší (27) a ještě nemám tolik „nažito“ než Vy, když jste před důchodem (někde jste to psal nebo jsem to vydedukoval, že jste psal, že jste dlouho pracoval)

Podle mě soukromá zpráva nená nic společného s emailovou adresou (tu uživatel nevidí co jste zadal při registraci) já na svém webu mám emaily všechny. Ale uznávám, že něco už mám zastaralé, např. profily na chat a diskuzních serverech.

Ona by měla být podle mě nějaká možnost problém řešit soukromě než veřejně se tu rozčilovat jak se tu prý stává. Já jsem to ještě neviděl takový příspěvek.

Já mám analytické myšlení a vymýšlení zlepšováků mám přímo jako své hobby a divím se, že mě nikdo z programátorů nepozval ke konzultaci.

Ale vy máte s vedením dobré styky 🙂 Když víte kolik je tu registrovaných účtů a kolik účtů je mrtvých 🙂

před 4403 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek