Jaký limit pro návštěvnost mají supermarkety? Kdy řekne ostraha něco jako: „Už je tu moc plno. Stavte se později.“

Když jsou velké výprodeje, tak je to tam občas hlava na hlavě. Co když by tam někoho ušlapali, třeba za honbou na Heru za 9,90 Kč?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Limit je stanoven požárně-bezpečnostními předpisy. Pro každou prodejnu je jiný, obvykle se to reguluje počtem nákupních vozíků.

Hera za 9,90? Kde to mají? Popadnu fofrtašku a utíkám.

Další odpovědi
zjentek

Ostraha není od toho, aby o tom rozhodla. Ale napalo mě, kdyby si řetězce zaplatili hlídače parkoviště, kterej by přerušil vjezd na parking v momentě, kdy by „bylo plno“, tak takovej figurant by ten limit ovlivnit mohl.

Mc Merkurion

Lamalam … byla před měsícem v tescu …