Broukk

Jaký levný mobilní operátor?

Dobrý den, chci odejít od svého mobilního operátora, u kterého jsem sice byla asi patnáct let spokojená, ale teď mi nevyhovuje jejich nabídka tarifů a tak bych ráda zkusila někoho menšího hlavně s nízkými cenami za služby. Máte s někým kladnou osobní zkušenost prosím? Předem děkuji!

Nejlepší odpověď
iceT

paušál nebo předplacená karta?
http://www.saz­kamobil.cz/cz/ta­rif/zakladni-info/

Další odpovědi
gecco

Otázkou je, co potřebuješ…
😉
Co třeba 70 minut či 300 SMS (v praxi něco mezi tím) za 88 Kč / měsíc??
😉

ReHu

Kolik min průměrně provoláš? + sms.
Chceš neomezený tarif?

briketka10

100 volných minut paušál 200,– Kč
CEZ mobil – Volám občas bez
internetu.

http://www.cez­.cz/cs/mobil.html

MarkettB

A co třeba fayn.cz? Mají výhodné tarify, nízké ceny, nabízejí i volání přes internet, kdybys ho chtěla využívat.

osmanek

Markett – volani pres internet? To myslite Skype? Vzdyt ten je prece zadarmo…ale ty tarify nevypadají špatně…jak to mají s telefonním číslem? Dávají nové nebo si můžu nechat svoje?

KozaRoza

Nene, Skype a volani pres internet (VoIP) jsou dve rozdilne veci. A kdyz se podivas na ty jejich stranky, tak tam maji napsano, ze prenos cisla je zdarma. Navic jim tam sviti, ze ted maji akci, ze kdyz si do konce srpna zaridis tarif, tak ho mas az do konce roku za polovinu. Staci trosku hledat:)))